Ognisko Sycharowskie w Zabrzu – ul. Pawła Dubiela 10

Parafia


Zapraszamy na spotkania w Parafii pw. św. Kamila w Zabrzu, ul. Dubiela 10 w każdą drugą środę miesiąca.
Link do parafii:
http://zabrze-kamila.sychar.org
Link do diecezji:
Diecezja Gliwicka >>

Stowarzyszenie OPP

program do pit - darmowy

W niedzielę 17 czerwca dzięki naszemu duchownemu opiekunowi ogniskowemu o. Wojciechowi Mojeckiemu mieliśmy możliwość zorganizowania NIEDZIELI Z SYCHAREM w kościele u ojców Kamilianów w Zabrzu.

Zaczynaliśmy od Mszy św. o godz. 8.00 a kończyliśmy Mszą św. o godz. 19.00.  O. Wojciech poprosił nas, abyśmy podczas każdej Mszy św. (zamiast kazania) dawali świadectwo działania żywej obecności Pana Jezusa w naszym życiu w trakcie kryzysu małżeńskiego. Świadectwem życia dzieliła się z nami Monika i Tomek- ja. Każdy, kto miał czas i gotowość, mógł także dać świadectwo swoją obecnością służąc przy naszym stoliku sycharowskim na którym czekały książki, płyty dvd, broszury i ulotki dla wszystkich, którzy potrzebowali informacji o sycharze, chwili rozmowy lub zabierali materiały chcąc nieś pomoc innym nawet w formie zaniesienia prostej ulotki komuś w rodzinie lub znajomym. Zapraszam wszystkich do uczestnictwa w kolejnych niedzielach z sycharem lub innych inicjatywach, które będzie organizowała nasza wspólnota, a o których będziemy was informować na bieżąco.

Z tego miejsca pragnę jeszcze raz podziękować wszystkim w imieniu swoim i Jacka, którzy byli obecni i dawali świadectwo swoją obecnością i pomocą poświęcając swój wolny czas a także tym, którzy wspierali nas w tym czasie modlitwą.

Bóg zapłać!!!

 

Kronika